+380673870816 +380673870816

Переможцем конкурсу сценаріїв стала робота "Не менше 50 кілограм"

Підсумки конкурсу сценаріїв фестивалю аматорського кіно "DVERY" сьогодні підбивали у Рівному. Усього близько ста робіт. Оцінювало їх поважне журі. До них цьогоріч долучився режисер, сценарист, актор Михайло Іллєнко. На саму церемонію він не з’явився, як стало відомо, через хворобу. 

На конкурс сценаріїв Всеукраїнського фестивалю молодого аматорського кіно "DVERY" 30 учасників подали 97 своїх робіт. Найкоротший вмістився на одну сторінку, найдовший склав понад 90. Вже другі "DVERY" розширили географічні межі. Свої роботи учасники кінофестивалю надсилали із різних куточків України. Засновник фестивалю Олексій Губанов зізнався, що особисто його думка повністю збігалася із загальним рішенням, а значить, за фаворитів судді голосували практично одноголосно.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Практично ті, які стали переможцями, я їх також відзначав. Тут такого дисонансу не було. Хоча було декілька сценаріїв, які не потрапили, але особисто мені подобалися.

Окрім переможців, члени журі обрали ТОП-5 найкращих сценаріїв. Вони їх відтворили на екрані. Глядачам надали можливість серед п’ятірки обрати найкращий. Ним став сценарій "Стриптиз" авторства Віктора Булиги. Брати Капранови, котрі є вже традиційними членами журі вважають, що молоде аматорське кіно заслуговує на екранізацію, проте для цього потрібні серйозні кошти.

Віталій та Дмитро Капранови, члени журі:

- Естетика дуже хароша, якщо із цих сценаріїв зробити фільми, то можна зробити підбірочку з якою варто їздити і не соромно буде за межі Рівненщини поїхати. Все залежить від реалізації.

Бронзу у конкурсі сценаріїв розділили між собою Тамара Власова із своєю "Казкою на ніч" та Віктор Булига за неординарний "Стриптиз". Срібних призерів також двоє "Її вії" авторства Світлани Федонюк та "Такі щасливі" Оксани Артеменко. Переможцем конкурсу сценаріїв стала робота "Не менше 50 кілограм" Марини Артеменко.

Схожі статті