+380673870816 +380673870816

Перелік лікарів, з якими можна укласти декларацію про медичне обслуговування у Рівному станом на 1 вересня 2021 року

Фото пресслужби міськради Рівного

Майже два роки ми живемо в умовах пандемії коронавірусної хвороби. Ми навчилися дистанційно працювати, проводити зустрічі, звикли до масок і фізичної дистанції в транспорті. Через пандемію чи не кожен тепер знає чи принаймні чув про епідеміологів або інфекціоністів, що таке віруси і як вони поширюються. І саме пандемія показала надважливу роль сімейного лікаря в житті кожного з нас.

Та якщо ви ще не обрали для себе лікаря негайно надолужуйте це! Для рівнян, які ще не заключили декларацію необхідно звернутись в один з трьох центрів первинного рівня надання медичної допомоги Рівного, міську дитячу лікарню чи міську лікарню № 2 де створено амбулаторні відділення сімейної медицини. При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для смс-підтвердження (для заключення декларації на дитину - додатково мати свідоцтво про народження). Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

Враховуючи заходи, що передбачено для запобігання поширення коронавірусної інфекції, на сьогодні заключити декларацію з лікарем можна в дистанційному режимі. Для уточнення процедури підписання декларації необхідно в телефонному режимі звернутись в реєстратуру закладу.

Контактні номери телефонів реєстратур доспупні за посиланням: http://medrivne.com.ua/ua/news/1/category/21/view/752

Перелік лікарів які ще доступні для заключення декларації про медичне обслуговування: http://medrivne.com.ua/ua/news/1/category/21/view/756

Схожі статті