+380673870816 +380673870816

Освітяни розповіли про особливості ЗНО та пробного тестування у 2012 році

27 жовтня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася прес-конференція присвячена особливостям проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного тестування у 2012 році.

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України вже підписані необхідні накази, відповідно до яких, результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році зараховуватимуть як вступні випробування до вищих навчальних закладів.

Перелік предметів залишився незмінним. До цього списку приєдналося окреме тестування із всесвітньої історії. Прохідний бал для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з конкурсних предметів - 124 балів. Для бакалаврів, спеціалістів, магістрів медичного та ветеринарно-медичного спрямувань вище 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних.
Цьогоріч відбуватиметься пробне тестування,  яке проходитиме 24 та 31 березня. Воно дає змогу ознайомити учасників із процедурою проведення ЗНО та можливістю оцінити свій рівень знань. 

Ольга Янушевич, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:

 - Якщо ми вже впевнені, що ЗНО 2012 року буде, то абітурієнтам вже варто починати готуватися до проходження тестувань. З 1 листопада вже починається реєстрація на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме з 1 до 30 листопада і відбуватиметься на нашому сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Це буде виключно інтернет реєстрація.

Окрім того, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольга Янушевич розповіла, що проведення зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч буде раніше, аніж минулоріч.

Ольга Янушевич, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:

 - Це пов'язано зі зміною структури навчального урок у загальноосвітніх навчальних закладів. Із проведенням Євро-2012 . У зв'язку з цим, планується зовнішнє незалежне тестуванняпровести у  другій половині травня і закінчити  у першій декаді червня.

 За словами проректора з моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петра Ковальчука, деякі незручності можуть виникнути у зв’язку з тим, що тестування відбуватиметься під час навчання учнів першого-десятого класів. Адже зазвичай пунктами проведення зовнішнього незалежного оцінювання є школи, відтак навчальний процес учнів будуть переносити на інші дні, скоріше всього на суботи.

 

Схожі статті