+380673870816 +380673870816

Острозька академія посіла перше місце за кількістю поданих заяв абітурієнтами

За підрахунками експертів кількість бажаючих вступити до вищих навчальних закладів в Україні цьогоріч значно зменшилася. Причина проста – низька народжуваність дітей в перші роки незалежної України спричинила демографічну кризу, плоди якої пожинаємо сьогодні. Рік виявиться складним для багатьох університетів України.  

Демографічна ситуація, що склалася за останні кілька років є досить складною, проте успішним кваліфікованим вишам України криза з набору абітурієнтів на ліцензовані місця все ж не загрожує, вважає ректор Національного університету "Острозька академія" Ігор Пасічник. І звісно на якість освітнього процесу дефіцит молоді аж ніяк не вплине. 

Ігор Пасічник, ректор Національного університету "Острозька академія":

- ми зацікавлені в якісному абітурієнті. Вчитися тут важко. І молодь, яка приходить сюди на навчання ми називаємо "інтелектуальними камікадзе". Ми б хотіли, щоб саме випускник Острозької академії був захищений на ринку праці. 

Проте, щоб заохотити інтелектуальну молодь вступати до вишу, ректорат академії впроваджує кілька нововведень. 150 додаткових місць для проживання чекає на студентів з інших міст та сіл. Для відмінників першокурсників приємним заохоченням стане безкоштовне користування ноутбуками. Вже з наступного року Острозька академія розширить свої навчальні горизонти за допомогою нових спеціальностей.

Ігор Пасічник, ректор Національного університету "Острозька академія":

- ми відкриваємо нові спеціальності. Це і медична психологія – лікарняні спеціальності, державне управління по менеджменту і точні спеціальності – прикладну математику. Це все на наступний рік. Зараз проходить акредитація. І я думаю, що перспективи у наших абітурієнтів є.

Цього року Острозька академія посіла перше місце за кількістю поданих заяв абітурієнтами в Україні. Кількість зацікавлених у навчанні поповнюється і за рахунок закордонних гостей, адже диплом цього вишу визнають і за межами нашої держави. Проте, найголовніше не масштабна кількість, а якість, зазначає Ігор Пасічник.


110609_Ostro_vstup(2) sferadesigner

Схожі статті