+380673870816 +380673870816

Острозька академія – у двадцятці найкращих університетів України

За версією рейтингу вищих навчальних закладів, опублікованого днями журналом "Деньги", Національний університет «Острозька академія» ввійшов у двадцятку кращих українських вишів. Про це повідомила прес-служба Острозької академії.
    Журнал "Деньги" склав рейтинг українських вищих освітніх закладів за п’ятьма категоріями випускників: економістів, юристів, гуманітаріїв, «технарів» та будівельників. Списки вишів, які випускають цих спеціалістів, розробники рейтингу розіслали провідним роботодавцям і попросили об’єктивно оцінити кожний вищий навчальний заклад. Відтак, залежно від набраної суми балів, ВНЗ отримав своє місце в рейтингу за тією чи іншою спеціальністю.
    Серед університетів Західного регіону України до рейтингу вищих навчальних закладів за юридичними та гуманітарними спеціальностями увійшли лише Національний університет "Острозька академія" та Львівський національний університет імені Івана Франка. За економічним профілем до цього переліку додалися ще Національний університет "Львівська політехніка" та Тернопільський національний економічний університет.
    Так, наприклад, за результатами оцінок роботодавців Острозька академія, за гуманітарним та юридичним профілями посіла відповідно десяту та тринадцяту сходинки.
    Нагадаємо, що у рейтингу ВНЗ Міністерства освіти і науки України, оприлюдненому декілька років тому, Острозька академія зайняла шосте місце серед двадцяти чотирьох класичних університетів України, також отримала статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу та увійшла до Європейської асоціації університетів.

Схожі статті