+380673870816 +380673870816

Основна причина ДТП - недотримання безпечної швидкості

156 дорожньо-транспортних пригод, в яких потерпіли громадяни, зареєстровано працівниками Державтоінспекції на території області з початку 2011 року. Про це повідомила прес-служба УДАІ в Рівненській області.
     У них 36 осіб загинуло та 187 – отримали поранення різного ступеню важкості. Завдяки ефективним профілактичним заходам, які вживалися вартовими доріг, кількість ДТП у порівнянні з минулим роком вдалося зменшити на 6 %. Крім цього, зменшилася кількість загиблих та травмованих людей. Не зважаючи на загальне зниження кількості ДТП деякі водії продовжують грубо порушувати вимоги ПДР, тим самим створюють реальну загрозу не тільки для себе, а й іншим учасникам дорожнього руху. 
     Аналіз показує, що однією із основних причин скоєння дорожньо-транспортних пригод у 2011 році є недотримання безпечної швидкості руху водіями транспортних засобів. 41% від усіх зареєстрованих ДТП скоєно саме з цієї причини. Працівники ДАІ закликають усіх водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху, бути уважними та дисциплінованими, не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Схожі статті