+380673870816 +380673870816

Осінній марафон 61-річної злодійки

24-річна Алла з дитиною та сестрою пішла гуляти селищем. Удома, як завжди, залишилася її бабуся. Як розповість згодом старенька, вона звернула увагу на собачий гавкіт, бо у будинку нікого не було. Зайшовши всередину, вона обдивилася кілька кімнат, не помітивши нічого підозрілого. Однак, щось змусило бабусю перевірити вміст кишень одягу у її кімнаті. Виявивши там відсутність грошей у сумі 170 гривень неабияк здивувалася, але вирішила дочекатися рідні і пішла господарювати далі. 
     Коли Алла зайшла до оселі: речі переставлені, дверцята шафи відкриті, а в куточку кімнати сидить незнайома їй жінка. На подив господині помешкання незнайомка спокійно і впевнено відповіла, що, вочевидь, помилилася і випадково зайшла до чужого будинку, аби трошки відпочити. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Пояснення непроханої гості було м`яко кажучи дивним, тож, не розгубившись, демидівчанка рвонула до вхідних дверей, які закрила ключем та зателефонувала до міліції. Спритність молодої жінки неабияк спантеличила невідому. Доки власниця будинку пояснювала правоохоронцям ситуацію, та прожогом побігла до вікна і миттєво вискочила на вулицю. Доки незнайомка шпорталася у кущах смородини, Алла з будинку стрімголов кинулася за нею. Невідома на той час уже дісталася огорожі висотою понад півтора метри. 
     Сусідів, що спостерігали за цією дивною картиною заціпило. Лише Алла вперто та безстрашно наздоганяла непрохану гостю. На щастя, назустріч їм уже їхав службовий автомобіль з мигалками. Тож, шлях для відступу зловмисниці був перекритий. Завдяки чіткому реагуванню на повідомлення про злочини та пригоди, а також згуртованим діям громадян, які не розгубилися та почали переслідувати грабіжницю. Як згодом стало відомо, 61-річна зловмисниця без постійного місця проживання неодноразово судима. 
     За цим фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 186 КК України. Підозрювана у порядку статті 115 КПК України затримана. Завдяки реагуванню потерпілої, гроші в сумі 1300 гривень, які невідома знайшла у будинку, вдалося повернути.

Схожі статті