+380673870816 +380673870816

Організатори фестивалю "DVERY" планують зняти кінострічку

Лічені дні лишаються до офіційного підбиття підсумків конкурсу кіносценаріїв, який є одним із етапів Всеукраїнського фестивалю аматорського кіно "DVERY". До уваги журі уже подано близько ста робіт. 

"DVERY" на Рівненщині відкривають удруге, але цьогоріч організаторам довелося їх відчинити ширше. Наразі до конкурсу сценаріїв долучилося близько тридцяти учасників, які подали більше ста робіт. Над ними ретельно працюють члени журі, до яких нещодавно приєдналася відома особа у кінематографі України – режисер, актор та сценарист Михайло Іллєнко.  

Оксана Ігас, член оргкомітету фестивалю:

- Планують приїхати до нас знову брати Капранови, родзинкою буде Михайло Іллєнко. Ми чекаємо на його приїзд. В нас є конкурсанти, які минулого року брали участь, є й нові. Кількість учасників – 30, але кількість сценаріїв вражає. Найбільша кількість сценаріїв, яку надіслала одна людина – це 13. Географія учасників розширилася.

Вік учасників різноманітний. Наймолодшому невдовзі виповниться 20. Один з найстарших сценаристів – відомий у Рівному актор та режисер Олесій Заворотній. Він розповів, що на конкурс подав дві роботи: один сценарій написаний за мотивами роману Віктора Мазаного "Переселенці", інший – розрахований на фільм за участі двох акторів. 

Олексій Заворотній, учасник, Заслужений артист України:

- Я послав спочатку один сценарій. Іван Кедрук написав оповідання "Не треба", мене воно так заінтригувало, а далі якось понеслося.

Підбиття підсумків відбудеться 15 лютого. Окрім церемонії, організатори планують зняти кінострічку та влаштувати справжнє театральне дійство. Нагадаємо, наступним етапом стане конкурс відеоробіт.

Схожі статті