+380673870816 +380673870816

Органи прокуратури Волині порушили ще одну кримінальну справу за фактом підпалу

Прокурор Ратнівського району Волинської області порушив кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення майна шляхом підпалу) за фактом пожежі в обійсті жителя села Воля Щитинська Валерія. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Вогонь наробив лиха в цьому господарстві на 80 тисяч гривень – в хліві згоріли кінь, корова, зерно та реманент, що були основними засобами для існування сім’ї, в якій виховується двоє неповнолітніх дітей. 
      Після пожежі за згарищем господар виявив сліди ніг невідомої особи, які вели в бік лісу, а в лісі – сліди копит коня та гужової підводи. Районний відділ управління Держтехногенбезпеки встановив, що причиною пожежі став підпал. Ратнівський же райвідділ УМВС України в області, провівши дослідчу перевірку, не знайшов у діях невідомого палія складу злочину й відмовив у порушенні кримінальної справи. Прокурором району незаконна постанова про відмову в порушенні кримінальної справи скасована з одночасним порушенням кримінальної справи за фактом пожежі. Триває досудове слідство. 
    Зауважимо, що особам, які нищать чуже майно, підпалюючи його, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 15 років – у залежності від тяжкості наслідків, спричинених їхніми діями.

Схожі статті