+380673870816 +380673870816

Олімпійське літо» крокує пришкільними таборами Рівненщини

Фото пресслужби "Спорт для всіх Рівненщини"

Вже традиційно, з червня по серпень, для учнів, які відпочивають в пришкільних таборах та санаторно-оздоровчих комплексах проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи під загальною назвою «Олімпійське літо». Його організацію та проведення здійснює комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області. Повідомляє пресслужба "Спорт для всіх Рівненщини".

Минулого року, у зв’язку з карантинними заходами, цей проєкт проходив у онлайн форматі на сторінці закладу у Фейсбуці. Літо 2021 року Рівненщина розпочала в «жовтій» зоні, що дозволило проводити заходи  не лише дистанційно, але у вже звичному форматі, звичайно, з дотриманням всіх карантинних вимог.

Цьогоріч, сезон «Олімпійського літа» розпочався з пришкільного табору Рівненської ЗОШ І-ІІст.№ 16. Чотири команди змагалися за оновленою програмою з 5 естафет. Учасники випробували свої можливості у володінні різноманітним спортивним інвентарем, позмагались у спритності, швидкості, весело і активно провели час. Вболівальники – діти та педагоги, теж залишились задоволеними, адже отримали багато позитивних емоцій. У підсумку – перемогу здобула команда «Динамо». Окрім того, свої багаточисельні нагороди отримала суперактивна та спортивна сім’я Зінчуків, що здобула перемогу в міському та друге місце в обласному конкурсі "Мама, тато, я - спортивна сім'я" та стала беззаперечним лідером у суперфіналі гри «Сімейні перегони. Здорова нація» сезону 2020-2021 років.

Схожі статті