+380673870816 +380673870816

Олег Тягнибок: "Кадебістська" машина проти опозиціонерів вже запущена

Із робочим візитом до Рівного завітав лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Під час зустрічі із журналістами опозиційний лідер говорив про політичні репресії, план дій Комітету опору диктатурі у разі виграшу чи поразки на майбутніх виборах. 

Голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок завітав на Рівненщину аби оцінити стан підготовки до виборів, внутрішньопартійну ситуацію та донести до громадськості позицію Комітету опору диктатурі, до складу якого входить і "Свобода". За його словами, передвиборча гонка ще не розпочалася, проте "кадебістська машина репресій", направлена проти опозиціонерів вже запущена.

Олег Тягнибок, голова ВО "Свобода":

- Сьогодні абсолютно усі члени ВО "Свобода" вони взяті в розробку. По відношенню до них почався просто терор зі сторони фіскальних і правоохоронних органів по всій Україні.

Проте, за словами опозиціонера, жодної "тушки", котра б зрадила національну ідею через тиск чи власні інтереси, в лавах його партії немає. Він запевнив, що вибори будуть складними, проте шанси відсторонити від влади теперішній уряд в опозиції є. 

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" є членом Комітету опору диктатурі, до якого на Рівненщині увійшли 12 партій. Проте, в разі переходу їх від опозиції до влади, партіям потрібно продумати чіткий план дій аби не розчарувати очікування виборців, як це вже траплялося декілька років тому. Не менш важливо продумати і план дій у разі масових фальсифікацій з боку теперішньої влади.

Олег Тягнибок, голова ВО "Свобода":

- Надважливо - це мати чіткий план, що ми, представники опозиційних сил, будемо робити, якщо люди вийдуть на вулиці захищаючи своє право вибору. Влада застосує фальсифікації. Що будемо робити, якщо режим Януковича запустить силовий сценарій.

 "Свободівці" вже назвали кількість кандидатів на Рівненщині. Проте розголошувати їх імена будуть в останній момент. Таким чином опозиціонери планують захистити своїх претендентів, аби протидіяти їх ймовірному штучному усуненню від виборів. За словами Олега Тягнибока, така схема досить проста: усіх рейтингових опозиційних кандидатів рішенням суддів зніматимуть із реєстрації. А найнебезпечнішим із них, залежні від влади суди "шитимуть" тюремні терміни за висмоктаними з пальця кримінальними справами. 

Олег Тягнибок, голова ВО "Свобода":

- "Свобода" на Рівненщині, якщо брати 5 округів, має готових не лише 5 кандидатів, але й 5 дублерів кандидатів. Бо подейкують, що Партія Регіонів хоче внести зміни до закону в тій частині, щоб повернути можливість дільничним виборчим комісіям знімати з реєстрації кандидатів в депутати.

Також Олег Тягнибок у своєму виступі торкнувся і питання релігії. На його думку, православні українці мають підтримувати церкви українського патріархату, російські ж на території нашої держави необхідно визнати іноземними. У своїй партії Олег Тягнибок вітає усі релігійні погляди, окрім атеїзму.

Олег Тягнибок, голова ВО "Свобода":

- Ми в партію не приймаємо атеїстів. Ми про це питаємо. Просто атеїст не вірить в ніщо. Він не вірить в силу добра. А якщо він не вірить в ніщо, то чи здатен він повірити в нашу ідею.

Зайшла на прес-конференції мова і про скандал зі співачкою Гайтаною. Олег Тягнибок запевнив журналістів, що жодних расистських настроїв серед його однопартійців немає. Це, на його думку, просто ще одна передвиборча провокація, направлена проти опозиціонерів.

Схожі статті