+380673870816 +380673870816

Очільник області вручив сертифікати учасникам проєкту «Молодіжна адміністрація-2021»

Фото пресслужби РОДА

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся зі студентами Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука. Вони стали учасниками «Молодіжної адміністрації-2021». У рамках цього проєкту, 20 студентів знайомилися з роботою обласної та міської влади.  

Віталій Коваль відповів на їхні запитання про політику, бурштин, розвиток області та перспективи для молоді. А ще розповів про обов‘язки голови ОДА та чим займався до посади. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Приємно, коли молоді небайдуже, коли вона цікавиться політикою і державною службою. Адже нам потрібні їхні ідеї та знання. Особливо важливо, аби вони їх втілювали тут, на місцях», - прокоментував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Наприкінці зустрічі очільник області вручив учасникам «Молодіжної адміністрації» сертифікати про закінчення курсу і побажав успіху в майбутньому.

Проєкт «Молодіжна адміністрація» дає можливості для саморозвитку учасників. Тим часом однією з важливих складових є діалог студентів із місцевою владою. Це хороший формат взаємодії, кажуть організатори проекту. 

У рамках «Молодіжної адміністрації», студенти брали участь у лекціях, креативних групових завданнях та мотивуючих зустрічах.

Схожі статті