+380673870816 +380673870816

Новий оптовий ринок сільськогосподарської продукції з’явиться біля Рівного в березні 2013 року

Під час прес-конференції на тему: "Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону "Про ринок земель"?" за участі заступника голови обласної ради Олександра Чуприни, повідомлено про створення оптового ринку сільськогосподарської продукції біля Рівного. 
   Зокрема, під час обговорення земельної реформи, директор Рівненського оптового ринку сільгосппродукції Олександр Левшук повідомив, що 18 січня отримано ліцензію №9 про статус Рівненського оптового ринку сільгосппродукції – документ, який юридично дозволяє розпочати роботи по створенню ринку. Це означає, що область є лідером у створення ринкової інфраструктури реалізації сільськогосподарської продукції поряд з такими містами-гігантами як Київ, Донецьк, Львів, Одеса, Харків. Рівне стало першим містом, яке матиме таку ланку ринкової інфраструктури серед обласних центрів, з населенням 200-300 тисяч людей. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради. 
    Наш ринок буде розташований на виїзді з Рівного в сторону Луцька на площі 10,5 га, це вигідне місце для транспортного сполучення, вважається, що ринок має обслуговувати виробників, які бажають напряму без посередників реалізувати свою продукцію, а це знизить вартість продукції для кінцевих споживачів та покупців.   Ринок буде поділятися на чотири частини за спеціалізацією: овочі-фрукти, м'ясо і м’ясопродукти, бакалія, риба та морепродукти. Передбачається, що на оптовому ринку будуть дві групи операторів. Перша група – це дрібні та середні товаровиробники, фермери; друга група – це постійні професійні оператори, які на орендованих площах будуть працювати цілорічно.

Схожі статті