+380673870816 +380673870816

Незважаючи на морози, ситуація на шляхах залишається контрольованою

Втручання погодних умов, що суттєво погіршилися з настанням морозів, відчувалося у багатьох сферах життя держави. Не стала виключенням і ситуація на автошляхах України. 
    В такій обстановці зусилля підрозділів Державтоінспекції були спрямовані на усунення заторів на вулично-шляховій мережі та забезпечення найшвидшого проїзду технологічного транспорту до місць можливих аварій та надзвичайних подій. Учасники дорожнього руху завчасно інформуються про можливі перешкоди та організацію об'їзду місць виникнення ускладнень у русі. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
    З метою виявлення осіб, стан здоров'я яких погіршився у зв’язку з кліматичними умовами, інспектори ДАІ звертають особливу увагу на транспортні засоби, що припарковані на узбіччях доріг. У разі необхідності таким особам надається медична допомога.
    Крім того, працівники Державтоінспекції та інші патрульні наряди в разі виявлення несправного автотранспорту та неможливості подальшого самостійного руху надають допомогу їх водіям та пасажирам, у тому числі – з використанням сил і засобів підрозділів Міністерства надзвичайних ситуацій. Зокрема, упродовж минулого тижня громадянам було надано допомогу під час оформлення 2,8 тисяч дорожньо-транспортних пригод, у 219 випадках організовано надання невідкладної медичної допомоги. Більш ніж двом тисячам водіїв на стаціонарних постах ДАІ було надано допомогу в маршрутному орієнтуванні. У місцях розташування найбільш аварійно-небезпечних ділянок доріг були виставлені додаткові наряди ДПС ДАІ.

Схожі статті