+380673870816 +380673870816

Нетверезого водія вгамували наручники

У Рівному наряд дорожньо-патрульної служби ДАІ помітив автомобіль TOYOTA RAV4. За характером руху іномарки правоохоронці припустили, що водій керує автівкою у нетверезому стані та вирішили це перевірити.
      В салоні автомобіля знаходився водій та молода жінка – обидва явно були нетверезі. На неодноразові законні вимоги правоохоронців пред’явити документи на даний автомобіль та передати для перевірки водійське посвідчення, водій відреагував неадекватно. Нетвереза парочка вийшла із авто. Водій іномарки 40-річний рівнянин Сергій намагався влаштувати бійку, висловлювався нецензурною лайкою на адресу правоохоронців, погрожував фізичною розправою та звільненням з міліції. Його супутниця, що ледве стояла на ногах, розбила фару службового автомобіля. Водія, що намагався вхопити інспектора за пагони та форму, довелося вгамовувати, одягнувши йому наручники. В решті, лікар-нарколог, котрий оглядав Сергія у медичному закладі, встановив, що водій знаходиться у стані сп'яніння. Інспектори склали на порушника адміністративний протокол, а автомобіль доставили на штраф-майданчик Рівного.
     Подібні випадки у практиці дорожньо-патрульної служби непоодинокі. В середньому за добу працівники ДАІ затримують 20-25 водіїв, які є потенційною загрозою для оточуючих, керуючи транспортними засобами у стані сп`яніння.

Схожі статті