+380673870816 +380673870816

Не думаєш головою - працюй руками

32-річний житель Березнівського району Михайло на життя заробляв, як умів. Однак останнім часом чоловік став небайдужим до спиртного. 
     Випивши трохи оковитої, чоловік вирішив поїхати у сусіднє село до своєї знайомої. Михайло не застав жінку вдома, проте його увагу привернуло рохкання з хліва. Чоловік, довго не замислюючись, вирішив викрасти свійську тварину, аби в подальшому її з’їсти. Мишко відчинив двері хліва, випустив поросятко на подвір’я, а потім заколов вилами. Тушу завантажив на підводу, а оскільки холодильника вдома він не має, вирішив закопати м’ясо в землю неподалік від свого господарства, аби краще зберегти свинину. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськість УМВС України в Рівненській області.
     Скуштувати її Михайлові так і не судилося. Вже на ранок наступного дня правоохоронці за "гарячими" слідами встановили особу крадія. За цим фактом слідчими районного відділу міліції порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Нещодавно Березнівський районний суд виніс чоловіку вирок – 120 годин громадських робіт. Тож, якщо не думаєш головою - працюй руками.

Схожі статті