+380673870816 +380673870816

Найкращого вчителя української мови та літератури нашої держави визначатимуть у Рівному

Цьогоріч за звання кращого вчителя в Україні змагаються викладачі української літератури, рідної мови та іноземної, біології, фізкультури та вперше за 16 років існування конкурсу – етики. Загалом у фіналі міського етапу взяли участь 29 педагогів. 

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Вперше в цьому році з’явився такий предмет як етика. Практично з кожного предмету було мінімум 5-6 учасників, які відбиралися. Документів було більше, а журі відбирало фіналістів.

Оцінювали вчителів за трьома критеріями. Освітяни презентували свою методику викладання, проходили анкетування із профільного предмету та проводили відкритий урок з учнями з інших навчальних закладів. Так, Марія Плюхіна із 17 школи вчителювала перед журі у 26. Вона викладає фізкультуру у початкових класах. У суворій конкуренції тендітна вчителька перемогла досвідчених вчителів з фізичної культури чоловічої статі. Пані Марія розповіла, що це завдяки умінню запалити вогники перемоги в очах дітей.

Марія Плюхіна, переможниця міського етапу конкурсу "Учитель року-2012" у номінації "Фізична культура":

- Своїх дітей ти знаєш, а це чужі, і приємно бачити, що їх очі горять, що їм цікавий не лише рух. Ці оченята допомагають розуміти, що недарма ти став на цю педагогічну дорогу.

Усі переможниці отримали по 5 тисяч гривень на розвиток кабінету та дві тисячі триста гривень персональної премії. Міська влада вручила їм символічні подарунки, а Володимир Хомко побажав вчителям успішних учнів, адже саме їх результати і є найкращою оцінкою роботи.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Якби так можна було зробити, якщо ваших учнів оцінити, це був би такий інтегрований показник. Я хочу вам побажати, щоб ваші учні були достойні вас.

В управлінні освіти вже задумалися над таким рейтингом. Нині ж чимало клопоту чиновники мають з іншої нагоди. Адже цьогоріч саме у Рівному визначатимуть найкращого вчителя української мови та літератури нашої держави.

Схожі статті