Наркоман обкрадав офіси на Волині

Днями правоохоронці затримали 25-річного мешканця обласного центру Віталія. Хлопець попався на крадіжці. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
Як з’ясувалося згодом, це не перша його крадіжка. У минулому Віталій також мав проблеми із законом. Звільнившись із місць позбавлення волі, чоловік на шлях виправлення не став, натомість "підсів на голку". Оскільки парубок ніде не працював, то заробляв собі на життя дрібними крадіжками.
Чолов’яга заходив до різноманітних установ, шукав незачинені кабінети. Вибравши момент, коли в приміщенні нікого немає, – крав. При цьому трофеї були доволі різноманітні: мобільні телефони, гаманці, калькулятори тощо. Усе крадене продавав, виручені кошти витрачав на власні потреби.
Наразі підозрюваний відпущений додому. За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 (Грабіж) КК України. Триває слідство. До слова, затриманий уже зізнався у скоєні ще трьох крадіжок.