+380673870816 +380673870816

На змагання із плавання приїхали понад 70 учасників із різних куточків Рівненщини

У Рівному сьогодні пройшли обласні змагання з плавання. Турнір "AQUA МЕГУ" започаткували у виші студенти-активісти, аби привернути увагу молоді до здорового способу життя. 

Участь в обласних змаганнях взяло 12 команд, а це понад 70 учасників із різних куточків регіону. Усі вони навчаються у випускних класах шкіл, коледжів, або інших середніх навчальних закладах. Голова студради МЕГУ Олег Онофрійчук пояснив чим зумовлена потреба у таких змаганнях.

Олег Онофрійчук, голова студради МЕГУ:

- Так, як не всі школи обладнанні басейнами, ми вирішили аби популяризувати здоровий спосіб життя, організувати такий регіональний турнір з плавання. До того ж, це нагода подивитися чи є в нас гідна підростаюча заміна сучасним світовим олімпійським чемпіонам.

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті уже виросло не одне покоління спортсменів із світовим ім’ям. Організатор турніру, майстер спорту України з плавання Павло Сергєєв з гордістю називає імена своїх колег та сподівається, що хтось із учасників також невдовзі поповнить цей список.

Павло Сергєєв, майстер спорту України з плавання:

- Щодо потужної команди, то я гадаю, що трьохкратний учасник олімпійських ігор, чемпіонка параолімпійських ігор, близько 5 майстрів спорту, два майстри спорту міжнародного класу, це ті, що безпосередньо зараз є.

Очолив команду суддів директор спортивної школи "Юний динамівець" Петро Петришин. Маючи досвід оцінки подібних заходів чоловік розповів, що у цьому спорті перемагає найкращий. Усі запливи організовані згідно із затвердженими нормативами. 

Петро Петришин, головний суддя змагань:

- Дистанції, які сьогодні представленні - це вільний стиль, брас і батерфляй. Змагання окремо проводять серед хлопців і серед дівчат, вікова група у нас одна. 

Плавець із Нетішина на турнірі встановив рекорд області на відстані 50 метрів у стилі батерфляй. У ректораті розповіли, що кожен, хто зарекомендував себе на турнірі, має шанс продовжити навчання у МЕГУ. Адже спорту в цьому виші приділяють чималу увагу.

Схожі статті