+380673870816 +380673870816

На якій із вулиць Здолбунова стоятиме пам'ятник Степану Бандері?

Депутати Здолбунівської міської ради ніяк не вирішать де розмістити погруддя Степана Бандери. 1 травня вони провели громадські слухання, згідно з якими населення міста схиляється до думки про встановлення монумента на площі перед будинком побуту. Проте міські чиновники на це місце мають інші плани - облаштування кільцевої проїзної частини. 

Бути чи не бути погруддю Степана Бандери у Здолбунові? Схоже з цим депутати міської ради вже визначилися – бути. Натомість виникла інша проблема: "В якому місці повинен стояти пам’ятник?" Чиновники запропонували два місця: біля районної поліклініки та у сквері по вулиці Шкільній. Проте мешканці на проведених громадських слуханнях вирішили, що краще встановити монумент Бандері на площі перед будинком побуту на розі вулиць Шкільної та Шевченка. Депутат Здолбунівської міської ради від фракції "«Свобода" Валерій Загородній, запевняє, що погруддя герою України для багатьох здолбунівчан повинне знаходитися на видноті.

Валерій Загородній, депутат Здолбунівської міської ради від партії ВО "Свобода":

- я пропоную на тому місці, де були громадські слухання. Поставити там, а не ховати в скверах, завозити десь до поліклініки. Не треба. Люди повинні знати хто є хто.

Проте міські чиновники прийняли рішення відмовити у спорудженні монумента біля будинку побуту до завершення виготовлення проекту забудови даної території - облаштування проїзду автотранспорту по кільцю, в районі перехрестя вулиць Паркової, Шкільної та Шевченка. У свою чергу міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський запевнив, що до цього питання чиновники обов’язково повернуться.

Ігор Ольшевський, міський голова Здолбунова:

- рішення у відмові видати місце зовсім не значить у відмові встановлення погруддя. Ми до нього повернемося. Ми не забороняємо встановлювати монумент. Зробимо проект і повернемося до цього питання.

Депутат Здолбунівської міськради від партії "Удар" Олег Тищенко стверджує, що прислухатися до рішення громадських слухань не обов’язково, адже не лише це впливає на прийняття остаточного рішення.

Олег Тищенко, депутат Здолбунівської міськради від партії "Удар" Віталія Кличка:

- питання дійсно не потрібно переносити в політичну площину. А результати громадських слухань мають лише рекомендаційний характер.

Після прийняття рішення про відмову встановлення погруддя Степана Бандери, депутати від ВО "Свобода" та Фронту Змін покинули залу засідань, аргументуючи це важливістю питання. Отож, як скоро пам’ятник Степану Бандері прикрашатиме одну з вулиць міста цементників наразі невідомо.

 


110608_Bandera_2 sferadesigner

Схожі статті