+380673870816 +380673870816

На Волині знешкоджено організовану злочинну групу викрадачів автомобілів

Спільними зусиллями правоохоронних органів Волині припинено діяльність організованої злочинної групи, яка займалася викраденням автомобілів. Щодо шести членів цієї ОЗГ слідчим управлінням УМВС України у Волинській області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Майже два роки діяла на Волині ця злочинна група, організована ковельчанином, який раніше уже мав конфлікти з законом. Викрадачів цікавили недорогі популярні автомобілі - "ВАЗ", "DAEWOO", "СНЕRY", які можна було швидко продати. Вони підшуковували на території України (у тому числі й через Інтернет) осіб, чиї транспортні засоби не підлягали відновленню після ДТП, та купували у них документи на автомобілі разом із номерними ідентифікаційними панелями. Під ці документи члени групи викрадали автомобіль такої ж марки і кольору і, переваривши номерні таблички, збували його.
    Як розповів заступник прокурора області, 15 березня 2012 року працівники УБОЗ УМВС України у Волинській області під час реалізації матеріалів оперативно-розшукової діяльності щодо організованої групи затримали одного з членів цієї групи за кермом викраденого автомобіля.
    Завдяки злагодженій роботі оперативних працівників УБОЗ, слідчих СУ УМВС у Волинській області та прокуратури Волині у цей же день за постановами Луцького міськрайонного суду було одночасно проведено 20 обшуків за адресами проживання й роботи членів групи та за адресами зберігання автомобілів, під час яких вилучено 10 викрадених автівок, реєстраційні номери та документи від автомобілів різних марок, вирізані елементи з номерами агрегатів та інші предмети, необхідні для проникнення у сховища і автомобілі та зміни їх номерів. 
    Наразі в результаті оперативно-розшукових заходів та слідчих дій відшукано та вилучено 14 викрадених автомобілів (на території Волинської, Донецької та Закарпатської областей). Допитані у якості підозрюваних члени злочинної групи дали свідчення про те, що упродовж 2010-2011 років вони викрали понад 25 автомобілів. Ця інформація перевіряється. У справі триває досудове слідство, призначено ряд експертиз задля встановлення суми матеріальних збитків, спричинених потерпілим діями обвинувачених.

Схожі статті