+380673870816 +380673870816

На Волині знайшли повішеним 18-річного хлопця

На Волині знайшли повішеним 18-річного хлопця, який навчався у духовній семінарії. Батьки не ймуть віри, кажуть, що  їх син не міг самотужки покинути цей світ. А от міліція за цим фактом кримінальну справу не порушує, мовляв складу злочину немає. 

Звістку про смерть сина сім’я отримала телефоном. Втім, жодних пояснень з боку керівництва духовної семінарії, де вчився хлопець, вони не отримали. Нічого не добилися родичі покійного і в морзі, де робили розтин тіла.

18-річний Леонід родом з Великого Житина, а на Волинь поїхав навчатися на священника. 28 листопада юнака знайшли повішеним на території духовної семінарії у Володимир-Волинському, неподалік Успенського собору. Ще з дитинства хлопчина працював прислужником у місцевій церкві. Мати хлопця, із відчаєм показує життєрадісного сина на фото. Жінка розповіла, що син не міг сам повіситися - це перечило його життєвим переконанням.

Сусіди теж не ймуть віри у те, що сталося. Вони розповіли, що Леонід був хлопцем духовним, тому добре знав, що самогубство – великий гріх. Мати пригадала, що під час поховання на тілі сина були незрозумілі тілесні ушкодження. А от хто їх наніс – і досі залишається таємницею.

Як стало відомо, востаннє Леонід приїздив до рідного села за тиждень до трагічної події. Тоді зайшов і до свого духовного наставника, настоятеля місцевої церкви. Втім, нічого дивного у поведінці хлопця священнослужитель не помітив.

У міліції розповіли, що смерть Леоніда наступила внаслідок самовільного повішання. Кримінальну справу не порушено. Батьки ж наполягають на ексгумації тіла та повторному розтині. Адже не погоджуються із версією правоохоронців. Вони припускають, що до смерті сина причетні інші люди.

Схожі статті