+380673870816 +380673870816

На Волині затримали крадіїв, які "промишляли" на дачних масивах

До Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області звернулося кілька людей із повідомленнями про пограбування дачних будинків у селах Сокиричі та Муравище. Правоохоронці встановили, що дані злочини вчинили 30-річний житель міста Ківерці Михайло спільно із неповнолітніми мешканцями Сокирич, 16-річним Павлом і 13-річним Андрієм. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Трійця вирішила заробляти гроші незаконно. Шляхом зламу вікон хлопці проникали усередину дачних будинків та виносили усе цінне: електрокосарки, металеві труби, телевізор, електроподовжувач. Викрадені речі злочинці зберігали у себе вдома та при можливості продавали. За кілька тижнів вони пограбували чотири дачі, доки їхню діяльність не припинили працівники міліції. 
    З’ясувалося, що 30-річний Михайло раніше уже був судимим за розбійний напад. Але, як виявилося, на шлях виправлення чоловік не став. Навпаки, він пішов на кримінал та ще й втягнув у це неповнолітніх осіб. 
    Сьогодні за фактом крадіжок порушено кримінальну справу. Крім цього, вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ознаками злочину передбаченого ст. 304 (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) КК України.

Схожі статті