+380673870816 +380673870816

На Волині зареєстровано три крадіжки телефонних кабелів

У Ківерцях міліціонери спіймали злодія, який викрадав телефонний кабель. У 2011 році було скоєно сім таких крадіжок, три зареєстровано у 2012 році. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
     Такий перебіг подій підштовхнув правоохоронців до рішучих дій. Як показувала практика, злодюга працював вночі: з третьої до п’ятої години. Такий графік роботи злочинець вибрав невипадково, адже патруль, котрий заступав для охорони громадського порядку, в місті працював саме до 3 ранку.
    Однак у цю ніч крадію не пощастило. Було створено декілька груп із працівників райвідділу міліції. І результат не забарився: правоохоронці затримали місцевого мешканця Ігоря, 1986 року народження, який намагався скоїти крадіжку кабелю.
     Для цього промислу у затриманого навіть були всі необхідні інструменти: кусачки, сумка для кабелю та нехитрий винахід у вигляді телескопічної вудки, з допомогою якої спритник діставав кабель. Після цього злодій ішов до лісу, де випалював кабель, оскільки цікавив його лише кольоровий метал – мідь. Таким способом молодик заробляв на життя, оскільки кращої роботи, як зауважив затриманий, не міг знайти. 
    Підозрюваний уже зізнався у скоєнні більше 10 крадіжок. Порушена кримінальна справа. Триває слідство.

Схожі статті