+380673870816 +380673870816

На Волині за 4 гривні і 2 пляшки пива молодики відправили на той світ 20-річного юнака

У парку в селищі Цумань Ківерцівського району обірвалося життя 20-річного юнака Тараса. А відправили його на той світ місцеві молодики: 27-річний Василь та 20-річний Олександр. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    15 лютого о 2.10 ночі знайшли тіло Тараса. За висновком судово-медичної експертизи, смерть наступила внаслідок переохолодження організму. Правоохоронці миттєво зреагували, відтак, провівши ряд оперативно-пошукових заходів, встановили особи злочинців. 
    Тілесні ушкодження Тарасові завдали двоє цуманчан. Потерпілий відпочивав у місцевому барі. Тут же був Олександр, котрий нібито побачив, що у хлопця є гроші. Не довго думаючи, він зателефонував своєму товаришу Василеві, аби той прийшов на "допомогу". 
    Василь одразу погодився посприяти у вибиванні грошей, адже раніше судимий за ст. 296 (Хуліганство) КК України. Коли він підійшов до бару, помітив, що Олександр уже з кимось б’ється. Звісно, підбіг і допоміг другові відгамселити "ворога". Коли юнак втратив свідомість, злочинці забрали в потерпілого аж 4 гривні, дві пляшки пива і втекли.
    Після цього вони зателефонували ще одному товаришеві Ігорю і запросили скласти їм компанію. Адже мали лише 4 гривні, тобто на пляшку горілки їм не вистачало. Спиртне вони таки купили, розпили його разом. Потім один із них побачив на своїх кросівках кров, пішов додому перезувся і запропонував товаришам перевірити, що з хлопцем, котрого нещодавно побили.
    Коли прийшли на місце події, побачили, що юнак не дихає. Запанікували, прикидали його снігом і після цього викликали "Швидку допомогу". При цьому медикам сказали, що нібито знайшли його мертвим. Нині обоє – Василь та Олександр – затримані. Проти них порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 187 (Розбій) та ч. 3 ст. 135 (Залишення в небезпеці) КК України.

Схожі статті