+380673870816 +380673870816

На Волині з обігу вилучено майже півтонни риби невідомого походження

З метою боротьби зі стихійною торгівлею та недопущення у продаж недоброякісної продукції тваринного походження співробітниками сектору ветеринарної міліції УМВС України у Волинській області спільно з державними інспекторами Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства Волині здійснено відпрацювання на території області. 
     В ході відпрацювання по одній із вулиць міста Ківерці було виявлено реалізацію замороженої риби пелінгас з автомобіля. Риба насипом лежала на кузові вантажного авто та відпускалася покупцям без відповідних супровідних ветеринарних документів, які підтверджують походження, якість і безпеку продукції. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
     Відповідно до чинного законодавства відносно збувача риби складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 88-1 (Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах) КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої. Уся продукція вагою 460 кг була обмежена в обігу та передана на відповідальне зберігання для вирішення питання згідно чинного законодавства.

Схожі статті