+380673870816 +380673870816

На Волині втекли двоє неповнолітніх хлопчиків

Днями до чергової частини Ковельського МВ УМВС надійшло повідомлення від місцевого мешканця 58-річного Петра. Чоловік розповів: із Центру соціально-психологічної реабілітації у місті Ковель пішли двоє неповнолітніх: 10-річний Богдан, мешканець селища Голоби та його одноліток Максим, житель села Мизове Старовижівського району. Хлопці вийшли на навчання у НВК і не повернулися. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Проведеними оперативно-пошуковими заходами було встановлено, що близько 12 години хлопці вийшли із вказаного центру на навчання, але в школу не пішли, а вирушили до центру міста. Після цього неповнолітніх бачили на залізничному вокзалі, де вийшли на залізничну колію та помандрували у напрямку селища Голоби.
    Однак, на щастя, гуляли хлопці недовго. У селі Колодяжне Ковельського району неповнолітніх виявили працівники міліції та повернули в Центр соціально-психологічної реабілітації міста Ковель. Як з’ясувалося згодом, неповнолітні вирішили без дозволу покинути центр, адже хотіли додому і перебування у ньому їм не подобалося.

Схожі статті