+380673870816 +380673870816

На Волині вогонь знищив церкву

До МНС надійшло повідомлення про пожежу у Свято-Петро-Павлівській церкві Української Православної Церкви, що розташована в селі Галичани Горохівського району. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    До місця події були направлені чергова варта окремого поста Державної пожежної охорони селища Берестечко і місцева пожежна команда з селища Мар’янівка, а також відділення з райцентру. Над розслідуванням всіх обставин події працює спеціальна комісія, до складу якої увійшли співробітники територіального управління МНС та управління державної техногенної безпеки області, працівники міліції. Збиток від пожежі встановлюється, а ймовірною причиною лиха фахівці вважають необережність при поводженні з кадильним вугіллям.
    Дружина настоятеля храму каже, що по завершенню ранішнього Богослужіння церкву замкнули, а вже близько 13:35 з тильної частини будівлі, де розташоване підсобне приміщення, з вулиці вона помітила дим. Спочатку мешканці села намагались самотужки зарадити лиху, а тільки через 20 хвилин зателефонували до вогнеборців. За цей втрачений час вогонь встиг набрати сили і розповсюдитися по дерев’яних стінах і спалимих матеріалах всередині будівлі.

Схожі статті