+380673870816 +380673870816

На Волині внук вкрав у своєї бабусі 15 тисяч гривень

Днями до луцьких правоохоронців із заявою звернулася 60-річна мешканка обласного центру. Жінка повідомила, що її обікрав рідний внук. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Як з’ясувалося згодом, 20-річний внук Олег проживає разом зі своєю бабусею. Останній ніде не працював, відтак власних грошей на гульки у хлопця не було. Усе почалося з того, що влітку 2011 року Олег поцупив у родички золотий перстень, який пізніше продав, а виручені таким шляхом кошти витратив на власні потреби. Оскільки старенька прикрасами не часто користується, то крадіжка залишилася непомітною. Тож невдовзі хлопець повторив на справу знову.
     Коли золотих виробів забракло, Олег викрав кредитну карту. Дізнавшись пін-код, молодик зняв із неї більше трьох тисяч гривень. Загалом за час свого "трудового стажу" внук обікрав свою бабусю майже на п'ятнадцять тисяч гривень. Наразі матеріали знаходяться на розгляді у Луцькому міському відділі УМВС України у Волинській області. Триває перевірка.

Схожі статті