+380673870816 +380673870816

На Волині вилучено 810 кілограмів "лівої" свинини

Під час 32 перевірок ринків і базарів було виявлено 29 порушень ветеринарно-санітарних вимог. Як наслідок – на ринках вилучено 344 кг продукції та сировини тваринного походження Усього ж під час перевірки підконтрольних об’єктів у 2012 році вилучено 1614 кг продукції. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Як розповів начальник Сектору ветеринарної міліції УМВС України у Волинській області, спеціалісти сектору ветеринарної міліції разом із працівниками Горохівським РВ УМВС області під час огляду автомобіля "Ауді-100", який був зупинений у місті Горохів, під керуванням Михайла, в салоні та багажному відділі виявлено 810 кг сировини тваринного походження (обрізів свинини). При цьому у водія не було відповідних супровідних ветеринарних документів на товар, а також відсутнє обов’язкове маркування. У результаті сировину обмежено в обігу та передано на відповідальне зберігання.
    За виявлене правопорушення Михайла притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали справи направлено в управління ветеринарної медицини в Горохівському районі для прийняття рішення згідно із законодавством України.

Схожі статті