+380673870816 +380673870816

На Волині учень 8 класу врятував на пожежі свою 4-річну сестричку

4 березня виникла пожежа у цегляному житловому будинку в селі Заболоття Ратнівського району. Ще до прибуття підрозділів служби "101" 14-річний син господарки будинку, учень 8 класу місцевої школи Сергій Пашкуда встиг винести з вогню свою 4-річну рідну сестричку Анастасію. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    Того недільного ранку двоє дітей залишилися в будинку на самоті – хлопчик дрімав у спальній, а його сестра на своєму ліжечку в сусідній кімнаті. Крізь сон Сергій почув незрозуміле тріскотіння, а прокинувшись, відчув запах диму. Відчинивши двері у прохідну кімнату, де розташована піч для опалення будинку, хлопчик зрозумів, що трапилась пожежа. Сергій не розгубився та кинувся на допомогу сестрі.
    Маленька Настя сиділа на ліжку в кімнаті, яка вже наповнювалася димом. Юний рятівник взяв її на руки і через прохідну суцільно задимлену кімнату, де вже горіли двері, домашні речі та дерев’яне перекриття біля печі, зміг швидко залишити вогняну "пастку" і вибігти на двір. Дівчинка не постраждала, а хлопчик трохи обпік собі ніс та вуха.
    Ззовні ознак горіння в будинку не було видно, тому Сергій повідомив про лихо сусідів, які телефоном викликали пожежників і почали гасити вогонь своїми силами. Згодом в боротьбу з полум’ям, яке на той час вихопилося на покрівлю оселі, вступили пожежники. Стихію вдалось ліквідувати, але вогонь встиг знищити майже всю покрівлю будинку та пошкодити всередині речі домашнього вжитку. Ймовірною причиною пожежі стала несправність пічного опалення в будинку.

Схожі статті