+380673870816 +380673870816

На Волині ціна корисливої розтрати становила 360 тисяч гривень заподіяних збитків державі

    На Волині депутат сільської ради заподіяних збитків державі на 360 тисяч гривень
Прокуратурою Луцького району закінчено досудове слідство і спрямовано до суду кримінальну справу, яка була порушена прокурором області відносно директора одного з приватних підприємства, депутата сільської ради за фактом розтрати майна шляхом зловживання своїм службовим становищем. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

    Як розповів заступник прокурора області, досудовим слідством встановлено, що 19 жовтня 2009 року цей керівник аграрного підприємства уклав договір про надання послуг зі зберігання насіння з державним підприємством "Державний резервний насіннєвий фонд України" та отримав на зберігання 200 тонн насіння вівса "Чернігівський 28". 
    Горе-господарник вирішив швидко розбагатіти, вигідно реалізувавши довірене йому на збереження державне майно. Насіння вівса він продав, чим заподіяв тяжкі збитки державі на суму 360 тисяч гривень. Корисливі оборудки підприємливого депутата вчасно виявили працівники прокуратури Луцького району . Тепер на керівника сільгосппідприємства чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: аж до можливого позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна. Завдані державі збитки в сумі 360 тисяч гривень під час досудового слідства підприємець відшкодував в повному обсязі.

Схожі статті