+380673870816 +380673870816

На Волині судитимуть екс-працівника міліції, який вчинив службове підроблення

Прокуратура Луцького району порушила кримінальну справу щодо оперуповноваженого райвідділу УМВС України у Волинській області, капітана міліції, який вчинив службове підроблення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Як повідомив прокурор Луцького району, кримінальну справу щодо екс-працівника міліції порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 364,ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України – службове підроблення та зловживання службовим становищем працівником правоохоронного органу.
    Оперуповноважений служби боротьби з економічною злочинністю, зловживаючи своїм службовим становищем, очевидно вирішив пришвидшити власне кар’єрне зростання в органах міліції. Молодий офіцер розпочав з покращення статистичних показників своєї роботи. Але, активну боротьбу зі злочинністю капітан міліції штучно імітував на папері, а не в реальній дійсності. Він підробив протокол оперативної закупки, здійснив її без участі понятих, так само підробив підписи понятих та свідків, оформляючи важливі службові документи. Правоохоронець порушив закон, діяв на шкоду загальнодержавним інтересам.
    Тільки за три місяці цього року органами прокуратури нашої області порушено 4 кримінальні справи щодо працівників міліції, наголосив заступник прокурора області, за двома кримінальними справами досудове слідство вже закінчено і вони скеровані до суду. Досудове слідство за цією кримінальною справою проводить прокуратура Луцького району.

Схожі статті