+380673870816 +380673870816

На Волині продовжується конструктивний діалог влади, чорнобильців та афганців

На Волині є постійний діалог між владою, чорнобильцями та афганцями. Спільна робота трьох сторін – конструктивна та системна. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк на спільному засіданні Координаційної ради з питань взаємодії і співробітництва облдержадміністрації з громадськими об’єднаннями ветеранів війни в Афганістані, Чорнобильської катастрофи та ради ВООВГОІ "Союз Чорнобиль України", на якому сторони обговорили низку найважливіших питань, які турбують чорнобильців та афганців. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Загалом у 2012 році для Волині передбачено кошти у розмірі 116, 3 мільйонів гривень для підтримки чорнобильців, а в обласному бюджеті – 6 мільйонів 696 тисяч гривень на медикаменти. Волинська область у цьому році отримає 230 тисяч гривень для проведення дороговартісних операцій для чорнобильців. У I кварталі 10 ліквідаторів уже отримали необхідну медичну допомогу.  
    Що стосується організації у 2012 році санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС, то, за словами заступника голови облдержадміністрації, Волині передбачено на перший квартал 2012 1890 путівок для постраждалих громадян та 1545 дітей. Афганців оздоровлюватимуть за кошти обласного бюджету. Сезон розпочнеться уже з травня поточного року.
    На забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, області передбачено 2, 7 мільйонів гривень. Для порівняння, у 2011 область отримала 1,7 мільйон гривень. Варто зазначити, що це – перші упродовж кількох років кошти, які виділила держава на ці цілі.

Схожі статті