+380673870816 +380673870816

На Волині працівники УБОЗ виявили 6 осіб, які вчинили корупційні правопорушення

З початку 2012 року працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю у Волинській області складено шість протоколів про адміністративні корупційні правопорушення щодо службових осіб органів місцевого самоврядування, лісового і житлово-комунального господарств та державних службовців. Відносно двох протоколів суд уже виніс рішення щодо накладення штрафу у сумі майже дві тисячі гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Якщо говорити про результати роботи, спрямованої на протидію корупції, то працівниками УБОЗ у Волинській області у 2011 році, виявлено дві організовані злочинні групи, які вели протизаконну діяльність у сфері земельних відносин. До складу цих груп входили четверо державних службовців. Організовані групи займалися незаконним заволодінням ділянками загальною площею більше трьох гектар. Внаслідок вилучення сільгоспугідь державі були завдані збитки на суму понад 370 тисяч гривень. 
    Крім цього, встановлено, що учасники створили схему вимагання та одержання хабарів за видачу державних актів на право власності на земельні ділянки та зміну їх цільового призначення. Відтак викрито сім злочинів на загальну суму понад 200 тисяч гривень. Також задокументовано один факт одержання хабара у розмірі 6 тисяч гривень головним державним виконавцем Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції за невиконання виконавчого провадження.

Схожі статті