+380673870816 +380673870816

На Волині посилять контроль щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію області

Про недопущення африканської чуми свиней на територію Волинської області йшлося на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк у Ковелі. Участь у заході взяли головні державні інспектори ветеринарної медицини районів та міст, начальники пунктів ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та у транспорті. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Згідно із інформацією Державного департаменту ветеринарної медицини України протягом січня-лютого 2012 року на території Російської Федерації зареєстровано 7 випадків африканської чуми свиней: 4 випадки в Краснодарському краї, по одному - в Тверській, Волгоградській областях та Республіці Карелія. У той ж час, на 16 лютого у селі Незнаново Новогрудського району Гродненської області (РП), було вилучено та знищено (спалено) все поголів’я свиней з приватних господарств громадян.
    Як поінформував головний державний інспектор ветеринарної медицини області Богдан Лозинський, епізоотична ситуація щодо захворювання свиней африканською чумою продовжує загострюватися, що в свою чергу підвищує ймовірність занесення збудника цієї хвороби на територію області.
    На території Волинської області посилено роботу всіх профільних установ щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на підконтрольні їм населені пункти.

Схожі статті