+380673870816 +380673870816

На Волині посадовці розтратили 215 тисяч гривень, які мали надійти в бюджет міської ради

До Ковельського міськрайонного суду скеровано кримінальну справу щодо двох посадовців Ковельської міської ради, які розтратили 215 тисяч гривень, що мали надійти в бюджет міської ради. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині. 
    Ковельська міжрайонна прокуратура закінчила досудове слідство і спрямувала до Ковельського міськрайонного суду кримінальну справу, порушену 12 січня цього року відносно посадовців Ковельської міської ради, зокрема, начальника відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради та головного спеціаліста цього ж відділу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 365,ч.3 ст.191 КК України – перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб.
    Досудовим слідством встановлено, що перевищення службових повноважень вчинили службові особи відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради. В 2011 році ці посадовці незаконно надали кільком суб’єктам - місцевим орендарям комунального майна дозвіл не виконувати умови договорів оренди, що були укладені з міською радою і взагалі не сплачувати орендну плату. В дохідну частину бюджету міста Ковеля за цей час не надійшли чималі грошові надходження на загальну суму майже 147 тисяч гривень.   Окрім того, ці ж державні чиновниці незаконно заволоділи готівковими коштами в сумі 67 609гривень, переданими їм підприємцями міста Ковеля в рахунок оплати за оренду комунального майна. Чималі грошові суми, які становили 5, 10, 25, 26 з лишком тисяч гривень, вони використали на власний розсуд. 
    Під час досудового слідства вжитими Ковельською міжрайонною прокуратурою заходами чималі збитки в сумі 215 тисяч гривень, завдані бюджету міста Ковеля, повністю відшкодовані.

Схожі статті