+380673870816 +380673870816

На Волині посадовець відділу освіти "збагачувався" на хабарах

До Ківерцівського районного суду скеровано кримінальну справу про обвинувачення посадовця відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації в отриманні хабарів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Прокуратурою Волинської області закінчено досудове слідство і спрямовано до Ківерцівського районного суду кримінальну справу, яка була порушена відносно начальника відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 – одержання хабара. 
    Як розповів в. о. начальника слідчого відділу прокуратури області, досудовим слідством встановлено, що даний громадянин, працюючи на посаді начальника відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації, як службова особа, що обіймає відповідальне становище, грубо порушив свої службові обов’язки та вимоги до державного службовця, передбачені ст.6 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", використавши своє службове становище в особистих корисливих цілях.
    Колишній державний чиновник обвинувачується в тому, що у своєму службовому кабінеті отримав хабар в сумі 100 доларів США за працевлаштування місцевої громадянки на посаду бухгалтера відділу освіти і успішне проходження нею випробувального терміну. Ще 400 доларів США начальник районного відділу освіти вимагав у відвідувачів, як гарантію свого сприяння за влаштування дитини у дитячий дошкільний заклад № 2 міста Ківерці. 
    Швидке і незаконне збагачення, легкі, але злочинні гроші, які "заробляв" посадовець, спонукали його до вчинення все нових, корисливих злочинів. Того ж дня у своєму службовому кабінеті освітянин отримав від директора приватного підприємства ще один хабар в сумі 500 гривень. Підприємець мусив «позолотити руку» корисливого екс-чиновника, аби отримати його начальницьке погодження за виключне право виконувати будівельні роботи з теплоенергозбереження у загальноосвітніх закладах Ківерцівського району та забезпечення подальшої оплати вартості таких робіт за державні кошти.
    Корисливі оборудки підприємливого посадовця вчасно припинили правоохоронці. Тепер на колишнього начальника відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: аж до можливого позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Схожі статті