+380673870816 +380673870816

На Волині посадовець не зважив на корупцію, призначаючи на відповідальну посаду власну дружину

За протоколом прокуратури міста Луцька судом міста визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області державного службовця четвертої категорії. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    З початку 2008 року цей державний орган здійснював контроль за додержанням законодавства при здійсненні будівництва на території обласного центру та області. На порушення саме при містобудуванні останнім часом все частіше нарікають мешканці міста Луцька та засоби масової інформації.
     За рішенням суду всупереч вимог антикорупційного законодавства не повідомив голову Державної архітектурно-будівельної інспекції України про конфлікт інтересів служби та власних інтересів, призначивши на посаду головного спеціаліста сектору дозвільних процедур та ліцензування очолюваної ним інспекції, власну дружину.
     Як повідомив виконувач обов’язків начальника відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством подружжя усвідомлювало про грубе порушення антикорупційного законодавство, а тому про людське око розірвали шлюб у серпні 2011 року. При цьому продовжував мешкати з дружиною в одній квартирі, вести спільне господарство та спільно на одному службовому автомобілі добиратись в робочі кабінети, розташовані в одному приміщенні державного органу.
    Факт вчинення корупційного правопорушення підтверджено рішенням апеляційного суду Волинської області, до правопорушника застосовано штраф. Відповідно до ст.22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" особи, які притягнені до відповідальності за корупційні правопорушення підлягають звільненню з відповідних посад.

Схожі статті