+380673870816 +380673870816

На Волині підприємство "Добробут" заборгувало працівникам 231,1 тисяч гривень

Ковельською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу відносно директора комунального підприємства "Добробут" за фактом безпідставної невиплати заробітної плати. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.
    Факти безпідставної та систематичної невиплати заробітної плати на ковельському підприємстві "Добробут" були встановлені після проведеної працівниками Ковельської міжрайонної прокуратури перевірки дотримання вимог законодавства про оплату праці.     Керівник "Добробуту" за період з вересня по листопад минулого року, маючи реальну можливість сплатити зароблені гроші своїм працівникам, систематично не виплачував їм платню, а всі наявні кошти спрямовував на господарські потреби підприємства.
    Прокурорською перевіркою встановлено, що за період з липня по грудень 2011 року на розрахунковий рахунок підприємства та в касу "Добробуту" надійшли кошти на суму 1 мільйон 900 тисяч гривень. На виплату заробітної плати від отриманих грошових надходжень підприємцем було спрямовано лише 31 відсоток. При наявній заборгованості перед працюючими всі інші кошти в 2011 році були використані на інші видатки: поверталися відсотки з кредитів банківським установам, були закуплені виробничі матеріали і нафтопродукти, канцтовари, оплачувались комунальні послуги та здійснювались інші витрати. Заборгованість по заробітній платі на комунальному підприємстві "Добробут" в 2012 році становить 231,1 тисяч гривень.

Схожі статті