+380673870816 +380673870816

На Волині перекрито міжнародний канал торгівлі людьми

Співробітники СБУ спільно з працівниками відділу по боротьбі з кіберзлочинністю та торгівлею людьми УМВСУ у Волинській області припинили діяльність міжнародного каналу постачання українських жінок до Республіки Польща з метою їх подальшої сексуальної експлуатації. Про це повідомив прес-центр СБ України.
    Встановлено, що організаторами кримінального "бізнесу" були двоє громадян України та громадянин Польщі. Зловмисники підшуковували молодих дівчат на території Волинської області, схиляли їх до поїздок за кордон для заняття проституцією, забезпечували документами та переправляли до Республіки Польща. У подальшому жінок піддавали сексуальній експлуатації на автодорогах цієї країни, привласнюючи від 50 до 90% їхнього заробітку. Злочинне угруповання діяло протягом 2005-2011 років.
У березні правоохоронці викрили цю злочинну схему. Щодо зловмисників порушено кримінальну справу за ч.2 ст.149 (торгівля людьми з метою експлуатації та з використанням обману та уразливого стану, вчинена групою осіб) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Триває слідство.

Схожі статті