+380673870816 +380673870816

На Волині обговорили переваги створення ОСББ

У Нововолинську перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко взяв участь у роботі "круглого" столу з питань створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Як зазначив Олександр Башкаленко, місто шахтарів демонструє найвищу в області активність у створенні об’єднань співвласників. На сьогодні тут створено 93 ОСББ. Площа житла, яку формування обслуговують, становить майже 30% від усієї, що експлуатується житлово-комунальними підприємствами міста (цей показник по області становить 15%). Упродовж 2012 року в Нововолинську має бути створено іще 36 об’єднань.
    Серед основних переваг створення об’єднання він назвав істотне підвищення відповідальності та ефективності управління спільною власністю, покращення якості житлово-комунальних послуг, можливість самостійно розраховувати та встановлювати розміри експлуатаційних внесків на утримання будинку та контролювати використання коштів, самим визначати кошторис утримання свого житла, планувати проведення ремонтних робіт і їх черговість, раціонально використати нежитлові приміщення, здаючи їх в оренду, і скеровувати ці кошти на покращення технічного стану будинку, а також залучати кошти місцевого та державного бюджетів для проведення ремонту.

Схожі статті