+380673870816 +380673870816

На Волині незаконно зрубали ліс і завдали шкоду державі на суму 3284 гривень

Дільничні інспектори міліції Старовижівського РВ УМВС встановили особу, яка незаконно вирубувала ліс. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    До чергової частини райвідділу міліції надійшло відношення ДП "Старовижівський лісгосп" про те, що невідома особа скоїла самовільну вирубку лісу. Під час обходу працівниками лісгоспу було виявлено, що на території об’єкта природно-заповітного фонду "Вижівська дача" скоєно порубку п’яти дерев породи сосна. Як наслідок, державі завдано матеріальної шкоди на суму 3284 гривень.
    Провівши ряд заходів, за підозрою у скоєнні злочину дільничними інспекторами міліції був затриманий 26-річний мешканець селища Стара Вижівка Ігор. Наразі хлопець відпущений додому. Триває перевірка.
    Довідково: відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Схожі статті