+380673870816 +380673870816

На Волині наряд ДСО затримав крадіїв із грішми у спідній білизні

Близько опівночі працівники Державної служби охорони в місті Любомль Волинської області затримали двох крадіїв. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Прибувши до магазину "Універмаг" за сигналом "Тривога на об’єкті", охоронці виявили сліди проникнення до закладу торгівлі. Увагу правоохоронців привернула одноповерхова прибудова до "Універмагу" (тут також розташований магазин) і драбина, якою, як з’ясувалося згодом, і скористалися крадії, аби потрапити в приміщення. 
    За допомогою цеглини вони розбили скло вікна на другому поверсі та вільно "завітали" до магазину. Правда, хазяйнувати двом парубкам довго не довелося: магазин було заблоковано по зовнішньому периметру, тож усі шляхи для втечі були перекриті. На допомогу наряду ДСО прибули також працівники Любомльського РВ УМВС України у Волинській області.
    При ретельному обстеженні приміщень "Універмагу" нічних візитерів затримали. Ними виявилися 20-річний Володимир, житель міста Любомль та 18-річний Юрій, який мешкає в селі Бірки Любомльського району.
    З вилучених у хлопців речей можна зробити висновок, що Володимир мав намір створити колекцію дорогих запальничок, а от у Юрія, схоже, нахил до антикварної холодної зброї. Вже у райвідділі міліції стало зрозуміло, що хлопці – ще ті винахідники, адже при ретельному огляді в одного із затриманих знайшли чималеньку суму грошей, яку він сховав у спідню білизну. 
    За фактом вчинення крадіжки затриманим світить кримінальна відповідальність, передбачена ч. 3 ст. 185 КК України: позбавлення волі від 3 до 6 років.

Схожі статті