+380673870816 +380673870816

На Волині начальник відділу освіти та підприємець привласнили майже 900 тисяч гривень бюджетних коштів

Прокуратурою Волині скеровано до суду кримінальну справу щодо начальника відділу освіти і науки Шацької райдержадміністрації та підприємця, які злочинно привласнили майже 900 тисяч гривень бюджетних коштів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Прокуратура Волинської області закінчила досудове слідство і спрямувала до суду кримінальну справу, яка була порушена 1 лютого цього року щодо начальника відділу освіти і науки Шацької райдержадміністрації та фізичної особи – підприємця за ст. 366 ч.2, ст. 191 ч.5 КК України за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах на суму 868 062, 84 гривень шляхом службового підроблення, виділених на реконструкцію та будівництво школи в селі Ростань Шацького району.
    Як розповів заступник прокурора області, досудовим слідством встановлено, що підприємець та начальник відділу освіти і науки Шацької райдержадміністрації, перебуваючи в злочинній змові та зловживаючи своїм службовим становищем, підроблюючи офіційні фінансові документи, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах в сумі 868 062, 84 гривень. Ці державні гроші були виділені на реконструкцію та будівництво школи в селі Ростань Шацького району, але ними злочинно скористались нечесні на руку крадії, які спричинили чималу шкоду інтересам держави. Окрім того, підприємець вчиняв незаконні фінансові операції з коштами, які поступали на його рахунок і були одержані внаслідок вчинення суспільно-небезпечного, протиправного діяння, тобто легалізував (відмивав) доходи на суму 345 074, 69 гривень і тепер нестиме кримінальну відповідальність ще й за ст. 209 ч. 1 КК України.
    На злочинний тандем чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: аж до можливого позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Схожі статті