+380673870816 +380673870816

На Волині майстра лісу штрафовано за вчинення корупційного правопорушення

Постановою Володимир-Волинського міського суду за вчинення адміністративного корупційного правопорушення,яке передбачене ч. 1 ст.172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення – пропозиція або надання неправомірної вигоди, притягнуто майстра лісу Устилузького лісництва ДП "Володимир-Волинське ЛМГ". Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині. 
    Як розповів старший помічник прокурора області з питань захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері, цей працівник лісомисливського господарства, діючи умисно, з метою отримання неправомірної вигоди, всупереч своїм посадовим обов’язкам, з території лісу, яку сам обслуговує , видав своєму знайомому –місцевому жителю лісосировину в кількості 5.99 м. куб. На деревину майстер лісу ніяких документів не оформляв, але отримав від односельця гроші в сумі 1000 гривень. Лісосировину, з метою отримання неправомірної вигоди для себе, лісівник реалізував дешевше, чим завдав збитків ДП "Володимир-Волинське ЛМГ" на суму 3191, 15 гривень і порушив обмеження, передбачені ч.1 ст.6 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції".
     За корупційну оборудку на колишнього майстра лісу накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1000 гривень, бо на займаній посаді правопорушник не працює. Штраф ним уже сплачено, а лісодеревину повернуто ДП "Володимир-Волинське ЛМГ".

Схожі статті