+380673870816 +380673870816

На Волині горів цех з виробництва полімерної продукції

На пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби міста Нововолинська надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в будівлі виробничого корпусу цеху полімерної продукції одного з приватних підприємств шахтарського міста. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    На місце події одразу виїхала чергова варта рятувальників в складі трьох відділень, яка вже за 7 хвилин прибула до місця виклику. На час прибуття вогонь перекинувся з мансардного поверху 3-поверхової будівлі на горище і пожежа складала майже 700 квадратних метрів.
    У зв’язку із складністю пожежі та загрозою її розповсюдження на нижні поверхи та виробничий корпус, було прийнято рішення залучити додатково чергові варти міста Ковеля. Загалом для боротьби зі стихією залучалося 26 чоловік особового складу чергових караулів.
    Завдяки оперативності та швидким діям рятувальників вдалося не допустити розповсюдження вогню на нижні поверхи будівлі та по всій площі покрівлі споруди. На разі причина загорання та сума збитку від пожежі, а також сума врятованих матеріальних цінностей встановлюється, на місці працює оперативна група Територіального управління МНС у Волинській області.

Схожі статті