+380673870816 +380673870816

На Волині двоє студенів після бійки пішли у міліцію

Двоє студентів луцьких вишів 22-річний Михайло та 21-річний Сергій надто гучно відзначили свою зустріч. Однак на вулиці було ще видно, тож молодики вирішили прогулятися. Місцем прогулянки став берег річки Стир, неподалік вулиці Набережна, що у місті Луцьку. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Як виявилося, не тільки вони облюбували цю місцину. Через деякий час доля звела студентів зі своїм ровесником Дмитром, мешканцем обласного центру. Оскільки хлопці були напідпитку, дружня розмова, м’яко кажучи, не склалась. Однак замість того, щоби вибачитися, майбутня «еліта» почала грубити своєму співрозмовнику.
    Дмитро, не довго думаючи, зателефонував до своїх знайомих: мовляв, тут його ображають двоє п’яних. Знайомі не змусили себе чекати, тож через деякий час компанія уже збиралася йти «стінка на стінку». Дякувати Богу, здоровий глузд узяв гору в цій ситуації, і шарпатися почали лише ображені та кривдники. Оскільки Михайло та Сергій були у стані алкогольного сп’яніння, перемогу здобув тверезіший Дмитро. Після цього хлопчина забрав у студентів мобільні телефони та пішов геть.
    Горе-потерпілі згодом оговталися. Через декілька днів усе-таки вирішили звернутися до правоохоронців із відповідною заявою. Наразі за даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж) КК України. Триває слідство.

Схожі статті