+380673870816 +380673870816

На Волині до суду скеровано кримінальну справу відносно начальника відділу освіти

Прокуратура Луцького району спрямувала до суду кримінальну справу, порушену відносно начальника відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області, депутата районної ради за фактом вчинення службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Відповідальний посадовець, несумлінно виконуючи свої службові обов’язки, нехтуючи суспільними інтересами, порушив Бюджетний кодекс України, Закон України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" та інші важливі нормативні документи, відтак з 2008 по 2010 рік відділом освіти цього району не проводилися необхідні тендерні процедури з закупівлі продуктів харчування для шкіл району. М'ясо яловичини та м'ясо свинини, вершкове масло, інші продукти купувалися для освітніх закладів за цінами, які були вищими від середньо-ринкових. 
    В результаті службової недбалості начальника відділу освіти державному бюджету протягом 2008-2010 років заподіяно збитки на загальну суму 117613,89 гривень. Тепер чиновнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Схожі статті