+380673870816 +380673870816

На Волині до 8 років позбавлення волі засуджено держслужбовця, яка привласнила понад 1 мільйон гривень

Завдяки принциповій позиції прокуратури Волинської області до 8 років позбавлення волі засуджено головного державного виконавця Другого відділу ДВС Луцького міського управління юстиції, яка привласнила понад 1 мільйон 200 тисяч гривень державних коштів. Про це повідомила прокуратура Волині.  
    Кримінальна справа, за матеріалами якої колишній головний державний виконавець Другого відділу Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції обвинувачувалася у тому, що у період з травня по листопад 2008 року вона шляхом зловживання службовим становищем привласнила державні кошти на суму 1 243 515 гривень та вчинила службове підроблення, мала значний резонанс на Волині понад рік тому.
    Ще 28 січня 2011 року вироком Луцького міськрайонного суду Наталію Трунову було визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.ч. 2, 3, 5 ст. 191 та ч.ч. 1, 2 ст. 366 Кримінального кодексу України й призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на 3 роки та конфіскацією майна.
    20 травня 2011 року апеляційний суд Волинської області за апеляцією засудженої пом'якшив призначене їй Луцьким міськрайонним судом покарання у вигляді 8 років позбавлення волі до 5 років позбавлення волі. 
    Як повідомив заступник прокурора області, прокуратура Волині, не погодившись із такою ухвалою апеляційного суду, подала касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України із розгляду цивільних та кримінальних справ. Ухвалою цього суду касаційну скаргу прокурора було задоволено, а справу направлено на новий апеляційний розгляд.
    Під час нового апеляційного розгляду колегія суддів судової палати із розгляду кримінальних справ апеляційного суду області постановила свій вирок по справі, яким залишено призначене вироком Луцького міськрайонного суду від 28 січня 2011 року посадовій особі покарання: 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком на три роки та з конфіскацією майна. Задоволено і апеляцію прокурора та згідно ст. 54 Кримінального кодексу України позбавлено колишнього головного державного виконавця тринадцятого рангу державного службовця.

Схожі статті